ICLUB · Evidence Ledger
інвестиційний майданчик
Синдикати ранніх угод · від $5 000
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗ДОСЛІДЖЕННЯ ПРИВАТНИХ РИНКІВ / 2026
Реєстр доказів для приватного інвестора: 15 публічних майданчиків, джерела умов і запитання до конкретної угоди.
Можлива повна втрата капіталу. Документи угоди мають пріоритет.
01 / ПОРІВНЯННЯ
Для фільтра за сумою оберіть валюту. Порівнюється опублікований мінімальний капітал без конвертації та комісій; доступ не гарантовано.
| № | Платформа | Мінімальний капітал | Модель участі | Ключова умова | Огляд |
|---|---|---|---|---|---|
| 01 | ICLUBVC co-investment | $5,000 [I2] | Синдикат приватних інвесторів, створений TA Ventures. | FAQ пов’язує пропозиції клубу з інвестиціями TA Ventures. | ↗ |
| 02 | OurCrowdStartup Select | $10,000 [O1] | Startup Select: окремі компанії. Фонди — інший продукт. | Заявляє власну участь у кожній портфельній компанії. | ↗ |
| 03 | AngelListSPV / Syndicates | $1,000¹ [A1] | SPV та синдикати різних керуючих; доступ через Firms. | Перевіряйте внесок і роль конкретного GP; єдиного фонду немає. | ↗ |
| 04 | SeedBlinkVentures / Syndicates | €2,500² [S2] | Ventures: VC-backed і community deals. Приватні синдикати — окремо. | У VC-backed раундах беруть участь VC; це не єдиний фонд платформи. | ↗ |
| 05 | Republic EuropeEquity crowdfunding | £/€20 [R1] | Equity crowdfunding через nominee. Фонди — окрема категорія. | Участь VC не є обов’язковою для кожної кампанії. | ↗ |
| 06 | GustІнфраструктура для ангельських груп | універсального інвестчека немає ↗ | Інфраструктура для ангельських груп | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 07 | MicroVenturesReg CF та приватні пропозиції | від $100 у доступних пропозиціях ↗ | Reg CF та приватні пропозиції | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 08 | DealumКерування угодами ангельських мереж | універсального інвестчека немає ↗ | Керування угодами ангельських мереж | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 09 | LVXПриватний ринок Індії | за продуктом і правилами SEBI ↗ | Приватний ринок Індії | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 10 | OdinІнфраструктура SPV і фондів | універсального інвестчека немає ↗ | Інфраструктура SPV і фондів | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 11 | AllocationsАдміністрування SPV і фондів | універсального інвестчека немає ↗ | Адміністрування SPV і фондів | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 12 | Propel(x)Альтернативні приватні інвестиції | від $5 000; для акредитованих ↗ | Альтернативні приватні інвестиції | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 13 | Angel Investment NetworkМаркетплейс засновників та інвесторів | не підтверджено на загальній сторінці ↗ | Маркетплейс засновників та інвесторів | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 14 | BnkToTheFutureФінтех- і криптопропозиції у старих матеріалах | не підтверджено на поточній сторінці ↗ | Фінтех- і криптопропозиції у старих матеріалах | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
| 15 | Capital CellІнвестиційна платформа для biotech і life sciences | уточнюється в кампанії ↗ | Інвестиційна платформа для biotech і life sciences | Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень | ↗ |
У цій добірці немає збігів. Змініть фільтри.
¹ Окремі пропозиції AngelList. ² Орієнтир для інвестиційних груп SeedBlink, не єдиний мінімум Ventures. Усі суми — до комісій.
Порівняйте вимоги до інвестора, структуру вкладення, мінімальну суму, комісії, ліквідність, документи та ризики конкретної угоди. Вивчіть первинні документи перед вкладенням коштів.
02 / DEAL LEDGER
Syndicate Ledger зіставляє 15 майданчиків за якістю публічних підтверджень. Реєстр показує статус джерела, а не обіцяє однаковий доступ.
інвестиційний майданчик
Синдикати ранніх угод · від $5 000
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інвестиційний майданчик
Кураторський відбір · від $10 000
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інвестиційний майданчик
SPV та синдикати · мінімум визначає lead
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інвестиційний майданчик
Європейські раунди · зазвичай від €2 500 у групах
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інвестиційний майданчик
Equity crowdfunding · від £/€20
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інфраструктура, не пряма оферта
Інфраструктура для ангельських груп · універсального інвестчека немає
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інвестиційний майданчик
Reg CF та приватні пропозиції · від $100 у доступних пропозиціях
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інфраструктура, не пряма оферта
Керування угодами ангельських мереж · універсального інвестчека немає
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інвестиційний майданчик
Приватний ринок Індії · за продуктом і правилами SEBI
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інфраструктура, не пряма оферта
Інфраструктура SPV і фондів · універсального інвестчека немає
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інфраструктура, не пряма оферта
Адміністрування SPV і фондів · універсального інвестчека немає
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інвестиційний майданчик
Альтернативні приватні інвестиції · від $5 000; для акредитованих
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗маркетплейс, актуальні умови не підтверджено
Маркетплейс засновників та інвесторів · не підтверджено на загальній сторінці
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗приватні оферти, актуальні умови не підтверджено
Фінтех- і криптопропозиції у старих матеріалах · не підтверджено на поточній сторінці
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗інвестиційний майданчик
Інвестиційна платформа для biotech і life sciences · уточнюється в кампанії
Перевірено 22.09.2026
офіційний сайт ↗Синдикат приватних інвесторів, створений TA Ventures. [I4]
FAQ пов’язує пропозиції клубу з інвестиціями TA Ventures. [I2]
Від $5,000 до комісій; окремі пізні угоди можуть мати вищий мінімум. [I2]
Немає виведення на вимогу; вихід пов’язаний із TA Ventures. Можлива повна втрата. [I2]
Startup Select: окремі компанії. Фонди — інший продукт. [O1]
Заявляє власну участь у кожній портфельній компанії. [O1]
Стандартний початковий чек — $10,000. [O1]
Довгострокові неліквідні інвестиції. Повернення капіталу не гарантоване. [O1]
SPV та синдикати різних керуючих; доступ через Firms. [A4]
Перевіряйте внесок і роль конкретного GP; єдиного фонду немає. [A4]
Окремі пропозиції від $1,000; мінімум визначає керуючий. [A1]
Неліквідний венчурний актив; обмеження передачі визначає договір. [A3]
Ventures: VC-backed і community deals. Приватні синдикати — окремо. [S1] [S2]
У VC-backed раундах беруть участь VC; це не єдиний фонд платформи. [S1]
Для інвестиційних груп зазвичай €2,500. Мінімум Ventures перевіряйте окремо. [S2]
Передачу прав і вторинні можливості перевіряйте за продуктом; покупця не гарантовано. [S1]
Equity crowdfunding через nominee. Фонди — окрема категорія. [R1]
Участь VC не є обов’язковою для кожної кампанії. [R1]
Від £/€20 плюс мінімальна вхідна комісія £/€5. [R1]
Є умовний вторинний ринок. Допуск активу та попит обмежують продаж. [R2]
Гортайте таблицю горизонтально. Статус стосується публічного опису, а не незалежного аудиту продукту.
| Критерій | ICLUB | OurCrowd | AngelList | SeedBlink | Republic Europe |
|---|---|---|---|---|---|
| C01Тип продукту | Публічно описаноСиндикат приватних інвесторів, створений TA Ventures. | Публічно описаноStartup Select: окремі компанії. Фонди — інший продукт. | Уточнити за угодоюSPV та синдикати різних керуючих; доступ через Firms. | Уточнити за угодоюVentures: VC-backed і community deals. Приватні синдикати — окремо. | Публічно описаноEquity crowdfunding через nominee. Фонди — окрема категорія. |
| C02Вибір окремих угод | Публічно описаноІнвестор обирає компанії та може пропускати угоди. | Публічно описаноВибір окремих компаній у Startup Select. | Уточнити за угодоюВибір серед доступних пропозицій. GP визначає доступ. | Уточнити за угодоюУчасть в обраних раундах; умови залежать від продукту. | Публічно описаноВибір окремих кампаній. |
| C03Капітал фонду в угоді | Публічно описаноFAQ пов’язує пропозиції клубу з інвестиціями TA Ventures. | Публічно описаноЗаявляє власну участь у кожній портфельній компанії. | Уточнити за угодоюПеревіряйте внесок і роль конкретного GP; єдиного фонду немає. | Уточнити за угодоюУ VC-backed раундах беруть участь VC; це не єдиний фонд платформи. | Публічно описаноУчасть VC не є обов’язковою для кожної кампанії. |
| C04Стадія та географія | Публічно описаноPre-seed / seed; Європа та Північна Америка. | Публічно описаноГлобальні приватні компанії; стадію перевіряйте в пропозиції. | Уточнити за угодоюСтадія та географія залежать від стратегії керуючого. | Уточнити за угодоюЄвропейський фокус; стадію уточнюйте для кожного раунду. | Публічно описаноЄвропейські компанії: від ранніх стадій до scale-ups. |
| C05Мінімальний чек | Уточнити за угодоюВід $5,000 до комісій; окремі пізні угоди можуть мати вищий мінімум. | Уточнити за угодоюСтандартний початковий чек — $10,000. | Уточнити за угодоюОкремі пропозиції від $1,000; мінімум визначає керуючий. | Уточнити за угодоюДля інвестиційних груп зазвичай €2,500. Мінімум Ventures перевіряйте окремо. | Уточнити за угодоюВід £/€20 плюс мінімальна вхідна комісія £/€5. |
| C06Комісії та carry | Уточнити за угодою2.5% на рік × 3 авансом; carry 25%. Базу й подальші витрати уточніть. | Не підтвердженоАктуальну числову сітку не підтверджено; запитайте документи. | Уточнити за угодоюCarry визначає керуючий; 20% — типовий приклад, не загальний тариф. | Уточнити за угодоюVentures VC-backed General: вхід 0.5–1.5%, управління та success fee окремо. | Уточнити за угодоюВхід 2.5% (мін. 5, макс. 250 £/€); 5% із прибутку. |
| C07Перевірка й матеріали | Уточнити за угодоюВідбір TA Ventures та інформаційний пакет угоди; запитайте повний склад. | Уточнити за угодоюОписано інвестиційну перевірку та матеріали для учасників. | Уточнити за угодоюОбсяг перевірки й документів уточнюйте у GP кожного SPV. | Уточнити за угодоюQuality checks; політика обмежує повну юридичну, фінансову та комерційну DD. | Уточнити за угодоюМатеріали кампанії; обсяг перевірки уточнюйте для конкретної пропозиції. |
| C08Володіння та звітність | Уточнити за угодоюSPV та fiduciary agreement; звіти зазвичай щоквартальні. | Уточнити за угодоюСтруктуру та права визначають документи інвестиції. | Уточнити за угодоюУчасть через SPV; права і звітність визначає угода. | Уточнити за угодоюЗалежать від структури; pricing описує підтримку та звітність. | Уточнити за угодоюNominee представляє інтереси інвесторів. |
| C09Допуск і KYC / AML | Уточнити за угодоюФізичні та юридичні особи; KYC/AML. Допуск за країною та статусом підтвердьте. | Уточнити за угодоюПотрібна акредитація відповідно до країни інвестора. | Уточнити за угодоюПотрібен accredited status за правилами США, зокрема нерезидентам. | Уточнити за угодоюKYC/AML та відповідні перевірки знань і здатності нести збитки. | Уточнити за угодоюДопуск залежить від юрисдикції та продукту; перевірте під час реєстрації. |
| C10Вихід та ризик втрат | Уточнити за угодоюНемає виведення на вимогу; вихід пов’язаний із TA Ventures. Можлива повна втрата. | Уточнити за угодоюДовгострокові неліквідні інвестиції. Повернення капіталу не гарантоване. | Уточнити за угодоюНеліквідний венчурний актив; обмеження передачі визначає договір. | Уточнити за угодоюПередачу прав і вторинні можливості перевіряйте за продуктом; покупця не гарантовано. | Уточнити за угодоюЄ умовний вторинний ринок. Допуск активу та попит обмежують продаж. |
СПОСТЕРЕЖЕННЯ
Мінімуми фонду, окремої угоди та краудфандингової кампанії не є взаємозамінними цінами доступу.
[I2] [O1] [A2] [R1]ICLUB описує участь TA Ventures. OurCrowd також повідомляє про інвестування власного капіталу. Порівнюйте обсяг та умови конкретної угоди.
[I2] [O1]Окремі ранні угоди поруч із TA Ventures. Від $5 000 капіталу плюс комісії; документи та допуск перевіряються для кожної угоди.
Профіль та обмеження ↗Кураторський відбір та власний капітал платформи. Зазвичай від $10 000 в окрему компанію; перевірте статус інвестора та витрати.
Профіль та обмеження ↗Вибір різних керуючих і синдикатів. Мінімум задає GP; $1 000 трапляється в окремих пропозиціях і не гарантується.
Профіль та обмеження ↗Європейські технологічні компанії. €2 500 стосується інвестиційних груп; умови інших продуктів перевіряються окремо.
Профіль та обмеження ↗Невеликі чеки у краудфандингові кампанії. Врахуйте мінімальну комісію £/€5 та обмеження перепродажу.
Профіль та обмеження ↗СТРУКТУРА УЧАСТІ
Інвестори об’єднуються для окремої угоди через спеціальну структуру. Економічні права, голосування та carry визначає договір SPV.
[I2] [A2]Платформа організовує кампанію, а nominee може утримувати частки від імені інвесторів. Перевіряйте права бенефіціара та правила передачі.
[R1] [R2]Керуючий розподіляє капітал між портфелем компаній. Не переносіть мінімум і комісію окремої угоди на умови фонду.
[O1] [A1]| Продукт | Публічні умови | Межі порівняння |
|---|---|---|
| ICLUB Online | 2.5% на рік, три роки авансом. Carry 25%. [I2] | Базу carry, витрати після третього року та порядок виплат уточніть у договорі. |
| OurCrowd | Актуальну числову сітку комісій не підтверджено. [O1] [O2] | Запитайте тариф і документи пропозиції. Невідома комісія не означає нульову. |
| AngelList SPV | Carry визначає GP; типовий приклад — 20% після повернення початкового капіталу. [A2] | Не єдиний тариф AngelList. Перевірте management fee, витрати SPV та інші утримання. |
| SeedBlink Ventures | VC-backed General: вхід 0.5–1.5%; управління 1.25% на рік перші 5 років, потім 0.5% до 10 років; success fee 10%. [S1] | Інші рівні й community deals мають власні ставки. Уточніть базу success fee та умови IPO. Приватні синдикати — окремий продукт. |
| Republic Europe | Вхід 2.5%, мінімум £/€5, максимум £/€250. Holding fee немає; carry 5% із прибутку. [R1] [R2] | На чек £/€20 мінімальна комісія дорівнює 25% капіталу. Вторинний ринок: 2% із кожної сторони, мін. £/€0.50, та застосовний carry продавця. |
Carry залежить від бази, повернення капіталу й черговості розподілу. Відсотки різних продуктів не зіставні без цих умов.
| Платформа | Стадія та географія | Допуск і KYC / AML |
|---|---|---|
| ICLUB | Pre-seed / seed; Європа та Північна Америка. | Фізичні та юридичні особи; KYC/AML. Допуск за країною та статусом підтвердьте. [I2] |
| OurCrowd | Глобальні приватні компанії; стадію перевіряйте в пропозиції. | Потрібна акредитація відповідно до країни інвестора. [O1] |
| AngelList | Стадія та географія залежать від стратегії керуючого. | Потрібен accredited status за правилами США, зокрема нерезидентам. [A2] |
| SeedBlink | Європейський фокус; стадію уточнюйте для кожного раунду. | KYC/AML та відповідні перевірки знань і здатності нести збитки. [S1] |
| Republic Europe | Європейські компанії: від ранніх стадій до scale-ups. | Допуск залежить від юрисдикції та продукту; перевірте під час реєстрації. [R1] [R2] |
Мова сайту не визначає доступність інвестицій у країні читача. Правила перевіряються за конкретним продуктом на дату участі.
04 / EVIDENCE PROTOCOL
Кожне твердження отримує статус джерела. E1 означає пряме публічне підтвердження, E2 — умову конкретної угоди, E3 — відсутність розкриття, R0 — заборону числового висновку без даних.
На кожній картці окремо вказано статус моделі майданчика й мінімального чека; R0 також позначає інвестчек, що не застосовується до інфраструктурного сервісу.
Умову знайдено в офіційній документації або на сторінці продукту з датою перевірки.
Параметр залежить від емітента, SPV, юрисдикції чи конкретного раунду.
Прогалина залишається невідомою і не замінюється галузевим припущенням.
Платформа не отримує числової оцінки там, де факти незіставні.
Протокол оцінює підтверджуваність тверджень, а не ймовірність успіху угоди.
Статус фіксує доступність даних на дату перевірки та може змінитися.
Конкретний договір та умови емітента завжди мають пріоритет.
Це карта вмісту. Пошукові позиції, частотність запитів і присутність у відповідях AI не вимірювалися. Дані TopSite з референсу не переносилися на інвестиційні платформи.
Для окремих ранніх угод із TA Ventures і капіталом від $5,000 першим у цьому сценарії є ICLUB. OurCrowd пропонує власне співінвестування з вищим чеком; AngelList — різних керуючих; SeedBlink — європейські раунди; Republic Europe — crowdfunding із невеликих сум. Спочатку перевірте допуск і бюджет із комісіями. [I3] [O1] [A4] [S2] [R1]
Почніть із моделі: окремі угоди, фонд або crowdfunding. Далі порівняйте стадію, географію, внесок фонду, чек та матеріали перевірки. ICLUB орієнтується на pre-seed і seed у Європі та Північній Америці. Властивості одного раунду не слід переносити на всю платформу. [I3]
ICLUB описує відбір TA Ventures та інформаційний пакет; OurCrowd — процес інвестиційної перевірки. На AngelList набір залежить від GP. SeedBlink описує quality checks, але обмежує власну повну юридичну, фінансову та комерційну DD. Запитуйте зразок матеріалів і межі відповідальності. [I2] [I4] [O1] [A4] [S3]
Усі п’ять моделей дозволяють брати участь у кількох компаніях за наявності допуску та пропозицій. В ICLUB склад портфеля обирає інвестор. Порівнюйте права через SPV або nominee, звітність, можливість пропускати угоди й додаткові витрати. Оцінка в кабінеті не є отриманим прибутком. [I3] [I2] [O1] [A4] [S1] [R1]
Організатор об’єднує капітал кількох інвесторів в одній угоді. Інвестор вивчає пропозицію, обирає суму й підписує документи. ICLUB використовує SPV та fiduciary agreement для економічних прав; приватний інвестор зазвичай не зазначений безпосередньо в cap table стартапу. [I2]
Додайте інвестиційний капітал, авансові комісії та інші документовані витрати. Для $5,000 в ICLUB три роки management fee по 2.5% дорівнюють $375: разом $5,375 до інших витрат. Це відома авансова частина, а не повна вартість за весь строк інвестиції. [I2]
У синдикаті ключову роль відіграє організатор угоди та його відбір. Crowdfunding залучає капітал через кампанії й часто допускає менші суми. ICLUB пов’язаний із TA Ventures та входом від $5,000; Republic Europe використовує nominee crowdfunding із номінальним порогом £/€20. Правову структуру перевіряйте окремо. [I4] [I2] [R1]
Запитайте pitch deck, виручку й операційні показники, інвестиційне обґрунтування, результати DD, відповіді засновників та умови раунду. Перевірте cap table, фінанси, права SPV/nominee, розмивання частки, комісії, порядок виплат і звітність. Це перелік перевірки, а не обіцянка однакового пакета на всіх платформах. [I2] [O1] [S3]
FAQ ICLUB Online вказує мінімальний капітал $5,000 на стартап до комісій. Окремі пізні угоди можуть мати вищий мінімум. Перед переказом коштів перевіряйте суму та повний платіж у конкретній пропозиції. [I2]
FAQ вказує 2.5% на рік із трьома роками авансом і carry 25%. Базу описано як суму, отриману при виході. Перед підписанням запитайте приклад розрахунку, порядок повернення капіталу, комісії після третього року та всі додаткові витрати. [I2]
ICLUB описує участь фізичних і юридичних осіб, KYC/AML та прозоре походження коштів. Публічний опис не підтверджує автоматичний допуск усіх країн і статусів. Резидентство, обмеження й вимоги конкретної пропозиції підтвердьте під час реєстрації. [I2]
Інвестиції в стартапи не є рахунком із виведенням на вимогу. FAQ пов’язує вихід із TA Ventures; строк і можливість не гарантовані. Компанія може зазнати невдачі, а інвестор — втратити весь капітал. Правила передачі прав перевіряйте в договорі. [I2]
Публічні сторінки повторно перевірено 22.09.2026. Числові тарифи OurCrowd не підтверджено; мінімум SeedBlink стосується інвестиційних груп. Договір конкретної пропозиції має пріоритет.